Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

Ústecký mináček

Ústecký mináček 

  •  22 . duben 2023
Když se daří nábor...


V sobotu 22.4.2023 jsme v naší hale pořádaly přátelský turnaj minižactva a přípravky. Díky naší krásně se rozšiřující základě, jsme na turnaj mohly postavit dokonce 4 týmy Spartakovských hráček.

V kategorii mini se představily Modré Opičky a Růžové Berušky, v přípravce se pak po hřišti proháněly Růžové Hvězdičky doplněné o holčičky z kroužku pri ZŠ Hluboká a Modrá Sluníčka doplněná o kluky  z kroužku při FZŠ České mládeže. Oba kroužky na školách vedou paní učitelky konkrétní školy, což jsou zároveň naše trenérky minižactva, a tak se nám krásně daří propojovat děti z kroužků s našimi hráčkami v klubu. 

Pozvání na náš turnaj pak přijaly týmy HSK Tygři Ústí nad Labem, Házená Děčín a Bilinská Šídla, a tak se na jednom hřišti odehrál turnaj přípravky (ročník 2014 a mladší) s pěti účastníky a na druhem turnaj minižactva (2012 a 2013) také s pěti účastníky. Všechny děti tedy odehrály 4 zajímavá utkaní a v hale po celý den panovala bojovná, ale přátelská atmosféra. 

Děkujeme všem organizátorům za přípravu tohoto krásného turnaje, rodičům za vytvoření skvělé atmosféry a našim hráčkám za jejich nasazení, snahu a radost ze hry.