Dámský házenkářský klub SPARTAK Ústí nad Labem

2. ligy ženy

•  13 . březen 2023
Těsná prohra s Astrou

V sobotu 11.3. odehrály naše ženy další utkání 2. ligy, tentokrát proti pražské Astře.
Úvod utkání se lépe povedl hostujícímu týmu, který po čtyřech minutách vedl 4:1. My jsme však nesklopily hlavy, soupeřky jsme postupně dotáhly, a ve dvacáté minutě jsme se poprvé v utkání dostaly do vedení 10:9. Zbytek poločasu byl velmi vyrovnaný a v poločase tak na časomíře svítilo skóre 15:14 ve prospěch domácího týmu.
Druhý poločas navázal na konec toho prvního a oba týmy se přetahovaly o každý gól. Ve čtyřicáté minutě se do vedení opět dostal hostující tým. Zápas byl plný obratů ve skóre a o sedm minut později opět vedl o gól domácí Spartak. Úplný konec zápasu se bohužel povedl lépe hostující Astře, která dvěma góly v řadě v průběhu poslední minuty a čtvrt otočila skóre ve svůj prospěch a stanovila tak konečné skóre 28:29.

Příští utkání odehrajeme již příští sobotu 18.3. od 15 hodin v Českých Budějovicích. Držte nám palce.